2017/18 David Butt Trophy draw

THE groups for the 2017 David Butt Memorial Trophy sponsored by Team Tours Direct have been confirmed.

They have been regionalised and are as follows:-

GROUP A

Ilfracombe

North Tawton

Topsham

South Molton

GROUP B

Buckfastleigh

Exeter Saracens

New Cross

Totnes

GROUP C

Old Techs

OPM

Dartmouth

Salcombe

GROUP D

Tamar Saracens

DHSOB

Plympton Victoria

St Columba/Torpoint

THE FIXTURES ARE AS FOLLOWS:-

SATURDAY, SEPTEMBER 2

Group A: Ilfracombe v North Tawton, South Molton v Topsham

Group B: Buckfastleigh v Exeter Saracens,  Totnes v New Cross

Group C: Old Techs v OPM, Dartmouth v Salcombe

Group D: DHSOB v Tamar Saracens, Plympton Victoria v St Columba/Torpoint

SATURDAY, SEPTEMBER 9

Group A: Topsham v Ilfracombe, North Tawton v South Molton

Group B: New Cross v Buckfastleigh, Exeter Saracens v Totnes

Group C: Salcombe v Old Techs, OPM v Dartmouth

Group D: St Columba/Torpoint v DHSOB, Tamar Saracens v Plympton Victoria

SATURDAY, SEPTEMBER 16

Group A: Ilfracombe v South Molton, Topsham v North Tawton

Group B: Buckfastleigh v Totnes, New Cross v Exeter Saracens

Group C:  Old Techs v Dartmouth, Salcombe v OPM

Group D: DHSOB v Plympton Victoria, St Columba/Torpoint v Tamar Saracens

SATURDAY, SEPTEMBER 23

Group A: North Tawton v Ilfracombe, Topsham v South Molton

Group B: Exeter Saracens v Buckfastleigh, New Cross v Totnes

Group C: OPM v Old Techs, Salcombe v Dartmouth

Group D: Tamar Saracens v DHSOB, St Columba/Torpoint v Plympton Victoria

SATURDAY, SEPTEMBER 30

Group A: Ilfracombe v Topsham, South Molton v North Tawton

Group B: Buckfastleigh v New Cross, Totnes v Exeter Saracens

Group C: Old Techs v Salcombe, Dartmouth v OPM

Group D: DHSOB v St Columba/Torpoint, Plympton Victoria v Tamar Saracens

SATURDAY, OCTOBER 7

Group A: South Molton v Ilfracombe, North Tawton v Topsham

Group B: Totnes v Buckfastleigh, Exeter Saracens v New Cross

Group C: Dartmouth v Old Techs, OPM v Salcombe

Group D: Plympton Victoria v DHSOB, Tamar Saracens v St Columba/Torpoint

SATURDAY, OCTOBER 14

Semi-finals: Group A winners v Group B winners, Group D winners v Group C

WEEKEND OCTOBER 21/22

Final at Barnstaple RFC