2016/17 Under-14 & Under-15 Cup draws

UNDER 14                                                                           

                                                                               

Preliminary                         ON SEPT 25TH                                   

                                                                               

A                             TOPSHAM           v              S MOLTON         

B                             WITHYCOMBE   v              TORQUAY           

C                             N ABBOT              v              PLY ARGAUM   

D                             BARNSTAPLE      v              TEIGNMOUTH  

E                              PLYMSTOCK       v              OKEHAMPTON 

F                              CREDITON           v              BIDEFORD          

G                             TIVERTON           v              BRIXHAM           

H                             KINGSBRIDGE    v              PAIGNTON        

I                               EXMOUTH           v              DHSOB 

 

1st ROUND                         ON NOV 6TH                     

                                                               

1                              H             v              B

2                              F              v              EX SARACENS

3                              SIDMOUTH         v              TOTNES

4                              G             v              CULLOMPTON

5                              A             v              D

6                              E              v              C

7                              IVYBRIDGE          v              I

8                              D SERVICES         v              EXETER YOUTH

 

UNDER-14 QUARTER-FINAL

NEWTON ABBOT v BARNSTAPLE  

TOPSHAM v KINGSBRIDGE    

TAVISTOCK v  DEVONPORT SERVICES  

TEIGNMOUTH v WITHYCOMBE     

 

UNDER-14 PLATE

HONITON  v SIDMOUTH      

EXETER YOUTH v EXMOUTH

TOTNES v  PAIGNTON   

TORQUAY  v BRIXHAM

EXETER SARACENS v  CULLOMPTON

CREDITON v OKEHAMPTON  

 BIDEFORD v TORRINGTON     

PLYMSTOCK ALBION OAKS  v  IVYBRIDGE     

 

UNDER 15                                                           

                                                               

Preliminary                         ON SEPT 25TH                   

                                                               

A                             S MOLTON          v              TEIGNMOUTH

B                             WITHYCOMBE   v              BRIXHAM

C                             BIDEFORD           v              BARNSTAPLE

D                             TIVERTON           v              HONITON

E                              D SERVICES         v              KINGSBRIDGE

F                              EXETER YOUTH  v              EXMOUTH

G                             PAIGNTON         v              TAVISTOCK

 

1st ROUND                         ON NOV 6TH                     

                                                               

1                              SIDMOUTH         v              CULLOMPTON

2                              A             v              F

3                              IVYBRIDGE          v              D

4                              PLYMSTOCK       v              TOPSHAM

5                              C             v              OKEHAMPTON

6                              B             v              G

7                              CREDITON           v              EX SARACENS

8                              TORQUAY            v              E

                                                                                

UNDER-15 QUARTER-FINAL

 CULLOMPTON v DEVONPORT SERVICES

TOTNES v IVYBRIDGE

 DHSOB SHARKS v TOPSHAM

PAIGNTON v TIVERTON

                                               

UNDER-15 PLATE

TORQUAY v TEIGNMOUTH

PLYMSTOCK v KINGSBRIDGE

BIDEFORD v BARNSTAPLE

EXETER SARACENS v EXMOUTH

CREDITON v SIDMOUTH

BYE v BRIXHAM

BYE v OKEHAMPTON

BYE v WITHYCOMBE